Nowoczesna architektura : André Chénier Opera na jeziorze / David Fielding

Bregenzer Festspiele / Karl Forster André Chénier, najsłynniejsze dzieło włoskiego kompozytora Umberto Giordano, powstało dla Opery nad jeziorem .
Pływający etap 2011 w Bregenz Opera Festival w Bregencji w Austrii przez scenografa Davida Fieldinga pod kierownictwem artystycznym Davida Pountneya.
Genialnie dramatyczny dramat historyczny i ludzka tragedia rozbijającej intensywności prezentowane są na wodoodpornym zestawie wbudowanym bezpośrednio w jezioro Bodeńskie.
Następnie jest montowany na betonowym rdzeniu zakotwiczonym w podstawie jeziora, podczas gdy drewniane słupy wspierają dodatkowe konstrukcje sceny.
Więcej zdjęć i opis projektu po przerwie.
Projekt dla.
André Chénier.
jest zdominowany przez nadwymiarową twarz i tułów, który jest wzorowany na rewolucyjnym Jean-Paul Maracie, z którego lewego oka płyną serie schodów.
Otwarta książka na prawo od postaci jest często podkreślana podczas występu dzięki specjalnym efektom świetlnym, od rzeźbiarskich instalacji po rozbudowane gobosy, które rzucają sceny cienia wzdłuż jego stron.
.
Bregenzer Festspiele / Karl Forster Na poziomie wody pływająca platforma, przenoszona przez coś, co wydaje się być figurą posągu, porusza się w odpowiedzi na akcję akcji.
Inne elementy zestawu mobilnego w trakcie działania wznoszą się i znikają z wody.
.
Bregenzer Festspiele / Karl Forster
[podobne: wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, ogniwo fotowoltaiczne zasada działania, mrówka ryki ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka ryki ogniwo fotowoltaiczne zasada działania wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła