Nowoczesna architektura : Aktualizacja: początek biblioteki architektury

W ubiegłym roku uzyskaliśmy świetne opinie, gdy zaproponowaliśmy pytanie, które książki należy dołączyć do biblioteki architektury.
Po spędzeniu lepszej półrocza w Skandynawii, znalazłem bibliotekę z architekturą, którą można wypełnić nowymi dodatkami.
Kiedy byłem w Nowym Jorku, podobały mi się te firmy.
praca i teorie, tylko raz, gdy osiedliłem się w Skandynawii, odczuwałem silną potrzebę całkowitego zanurzenia się w miejscowych talentach Danii, Szwecji i Norwegii, ucząc się jak najwięcej o ich wrażliwości na środowisko, ich wyrafinowanej estetyce i materiale wybory.
Teraz moja biblioteka architektoniczna zawiera utwory o współczesnych firmach takich jak Dorte Mandrup, Cebra i JAJA, a także klasyczne nazwy regionu, takie jak Arne Jacobsen.
Znalazłem się porównując projekty większych firm.
na przykład Snohetta i Schmidt Hammer Lassen i Henning Larsen Architects.
Dodatkowo, rozwinąłem nowe zainteresowanie fińską architekturą, ponieważ wiele młodych firm, takich jak Avanto Architekci, K2S Architekci, Verstas, Anttinen Oiva Architects itd., Produkuje dynamiczną pracę, która powinna być lepiej znana na całym świecie dla architektury tego kraju.
to więcej niż tylko Aalto i Saarinen.
Moja kolekcja zawiera także wspaniałą książkę muzealną z Muzeum Sztuki w Luizjanie w Kopenhadze.
Prezentowaliśmy wystawę Living: Frontiers of Architecture, a książka jest świetnym podsumowaniem wystawy i doskonałym uzupełnieniem mojej biblioteki.
A więc, jakie nowe książki posiada biblioteka twoich bibliotek.
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz inspiracji czy inspiracji, podziel się z nami swoimi przemyśleniami!
[przypisy: mrówka radzyń podlaski, reakcja egzotermiczna, ambit gdynia ]

Powiązane tematy z artykułem: ambit gdynia mrówka radzyń podlaski reakcja egzotermiczna