Architektura 21szego wieku : (RE) Configured-Ecologies: Recycled Container Structures Structure to Revive Long Beach

Dzięki uprzejmości projektów WE i XP & Architecture Miasto Long Beach w Kalifornii niedawno poprosiło firmy projektujące WE i XP & Architecture o zaprojektowanie przełomowego projektu mającego na celu ożywienie centrum miasta przy niskim budżecie.
Początkowe pomysły są tutaj przedstawione jako seria ponownie skonfigurowanych starych kontenerów transportowych, przyciętych i umieszczonych pionowo.
Futurystyczny klaster niskich budynków, nazywany (RE) Configured-Ecologies, może ostatecznie stać się wielofunkcyjną przestrzenią z otwartym wyglądem placu zabaw.
Obejmuje ono centrum edukacyjne, kawiarnię, powierzchnię handlową i 13 stanowisk do pracy / na poddaszu, a także otwarty taras na dachu.
Proponując trzy typy innowacyjnie zrekonstruowanych modułowych kontenerów transportowych, ogólny projekt prowadzi do otwartych dziedzińców, blokujących się jednostek i zabawnie generowanych programów, które wprowadzają nową innowacyjną kreację topologiczną, która regeneruje i ponownie łączy społeczność.
Więcej zdjęć po przerwie! (przez Inhabitat) Dzięki uprzejmości projektów WE i XP & Architecture dzięki uprzejmości projektów WE i XP & Architecture dzięki uprzejmości projektów WE i XP & Architecture sekcja 01
[hasła pokrewne: olx myszków, program do projektowania szaf wnękowych, mrówka radzyń podlaski ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka radzyń podlaski olx myszków program do projektowania szaf wnękowych