Ze swiata architektury – Sassen, Kimmelman i inni omawiają miejską ewolucję migracji w małych rozmowach reSITE

Dzięki uprzejmości reSITE Jakie jest Twoje miasto.
A czego potrzebujesz, aby całe Twoje miasto było twoje. Oto niektóre z pytań, które stawia współzałożyciel główny nArchitects, Mimi Hoang, w serii Small Talks firmy reSITE.
Filmy, wyprodukowane i zredagowane przez Canal180, zostały nagrane podczas wydarzenia reSITE, które miało miejsce w Pradze na początku tego roku, zatytułowanego Cities in Migration .
Powtarzane raz po raz przez kilku z przesłuchiwanych jest fakt, że migracja jest, według słów założyciela i przewodniczącego reSITE Martin Barry, naturalnym zjawiskiem ludzkim, każdy przenosi się do miast, aby poprawić swoje życie. Od 2011 reSITE eksplodował na platformę międzynarodową; demokratyczny proces integrowania ludzi w nowoczesny, nowoczesny i zrównoważony sposób XXI wieku – mówi Barry.
Michael Kimmelman, krytyk architektury w New York Times, nazywa to miejscem, w którym ludzie mogą pochodzić z różnych części świata i prowadzić rozmowę, często rozmowę, która nie odbywa się naprawdę publicznie .
Saskia Sassen, profesor socjologii miejskiej na Columbia University i London School of Economics, ponownie stwierdza, że konferencja jest naprawdę cudowna, ponieważ przynosi tak wiele różnych perspektyw. Pytanie o migrację nie jest nowe; Sassen twierdzi, że zawsze widzieliśmy ten ciągły napływ migracji w dużych miastach.
Jednak, jak twierdzi Kimmelman, architekci mogą w wielu przypadkach stracić kontakt z tą rolą, którą odgrywali wyraźniej, nawet sto lat temu, próbując kształtować społeczeństwo .
Nadal mówi, że nadszedł czas, aby powtórzyć te wierzenia, które będą kształtować sposób, w jaki wyglądają miasta przyszłości .
Obejrzyj serię poniżej, aby usłyszeć o resztach swoich myśli i zapisz datę na reSITE 2017: In / visible City w dniach 22-23 czerwca w Pradze (sprawdź szczegóły tutaj) .Martin Barry, reSITE Michael Kimmelman, NYT Mimi Hoang, nArchitects Saskia Sassen, Columbia University Martin Rein-Cano, Topotek Joana Dabaj i Riccardo Conti, akcja katalityczna
[podobne: mrówka rawa mazowiecka, egzotermiczna, prymitywny ul ze słomy ]

Powiązane tematy z artykułem: egzotermiczna mrówka rawa mazowiecka prymitywny ul ze słomy