Budownictwo wczoraj i dzis : PatchWork, Living City Design Competition / OLIN

Wielokrotnie nagradzany zespół OLIN w konkursie Living City Design odpowiedział na ambitne standardy zrównoważonego rozwoju w historycznie bogatych, ale społecznie i ekologicznie zaniedbanych dzielnicach Brewerytown i North Central w Filadelfii.
Ściśle współpracując z architektami i urbanistami Digsau i Interface Studio, OLIN zbadał, w jaki sposób można projektować zrównoważony projekt w ramach istniejących struktur miejskich, wykorzystując lokalne zasoby, zaangażowanie społeczności oraz szacunek dla kultury i architektury wernakularnej.
Korzystanie z ewoluującego bloku.
Strategia, zespół wprowadzał stopniowe i możliwe do osiągnięcia ulepszenia w ciągu 25 lat.
Aby uzyskać 100% energii odnawialnej na miejscu dla tysięcy gospodarstw domowych, domy zostały doposażone w fasady paneli fotowoltaicznych, a kręgosłup komercyjny wzdłuż Ridge Avenue jest osłonięty daszkiem zbierającym energię słoneczną.
Puste paczki przestawiające się z bloków domów rządowych przekształcają się w przyjazną dla pieszych sieć terenów zielonych zamieszkałych przez place zabaw, ogrody gminne i miejskie gospodarstwa rolne.
Istniejące domy szeregowe są albo modernizowane, odnawiane albo zastępowane, z materiałami konstrukcji uznanych za konieczne do wyburzenia, odzyskanymi do ponownego użycia w innych częściach dzielnicy, dostarczającymi ponad 30 milionów cegieł i trzy miliony metrów kwadratowych drewna do budowy nowych domów.
Czy deszczowe ogrody i cysterny dachowe łączą się z żywą maszyną na poziomie dzielnicy.
centra uzdatniania wody zlokalizowane wzdłuż zielonej sieci kosmicznej, redukując dzielnice.
Zużycie wody pitnej na mieszkańca z 69,3 galonów dziennie (ilość używana przez przeciętnego Amerykanina) do 9,2 litra i mniejsze zapotrzebowanie na starzejący się i przeciążony miejski system kanalizacyjny.
Od dawna opuszczony browar Red Bell jest odnawiany, tworząc miejscowe miejsca pracy i możliwości dla hodowli locavore, przyczyniając się w ten sposób do zapewnienia 80% potrzeb żywieniowych dzielnicy z lokalizacji w promieniu 500 mil.
rendering Landscape Architect: OLIN Lokalizacja: Filadelfia, Pensylwania, USA Project Team: Skip Graffam, Richard Roarke Consultants: Interface Studio, Digsau Rok: 2011 Renderings: OLIN rendering rendering analiza analiza mapa strony
[hasła pokrewne: program do projektowania szaf wnękowych, olx myszków, zaprawa do bryndzy ]

Powiązane tematy z artykułem: olx myszków program do projektowania szaf wnękowych zaprawa do bryndzy