Architektura i nowoczesne budownictwo – Dom Neutry został tymczasowo oszczędzony dzięki działaniom społecznym

The Kronish House w Beverly Hills, Kalifornia.
Od Mark Angeles poprzez Unlimited Style Miejsce na zawsze należy do każdego, kto twierdzi, że jest najtrudniejszy, pamięta go najbardziej obsesyjnie, wyrywa go z siebie, kształtuje, renderuje, tak bardzo go kocha, że przerabia go na swój własny obraz.
Joan Didion Społeczeństwo wywarło presję na właścicielach Domu Kronisha Richarda Neutry, aby odłożyć plany dotyczące wyburzeń, a także skłoniło miasto Beverly Hills do opracowania przepisów, które pozwolą zachować jego historię architektoniczną.
Dom został oszczędzony co najmniej do 10 października, aby dać działaczom wspólnotowym czas na opracowanie planu jego restauracji.
W powiązanej, przełomowej akcji Rada Miejska Beverly Hills zwróciła się do Komisji Planowania Miasta, aby uchwalić pierwsze w historii zarządzenie konserwatorskie.
Dom, który znajduje się na powierzchni 2 akrów przy Sunset Blvd., otrzymał uwagę w kwietniu, kiedy został sprzedany jako 14 dolarów za łzę.
Podczas gdy były właściciel nieruchomości, oszust Aaron Yashouafar, nie zasługuje na obronę za swoją niewrażliwość architektoniczną, warto zauważyć, że po dziesięcioleciach zaniedbania nieruchomość może być rozsądnie uznana za nie do naprawienia.
Widok z lotu ptaka na dom Kronish, od Redfin poprzez licencję Creative Commons Plan rozbiórki domu i jego właścicieli wywołał energiczną debatę na temat konserwacji historycznej, zarówno na szczeblu lokalnym, jak i międzynarodowym.
Pobliskie miasta Los Angeles i Pasadena mają już obowiązujące rozporządzenia historyczne.
Od LA Times.
LA NOW.
blog: http://latimesblogs.latimes.com/lanow/2011/08/neutras-kronish-house-gets-a-reprieve.html
[patrz też: refleks białystok, kopolimeryzacja, mrówka ryki ]

Powiązane tematy z artykułem: kopolimeryzacja mrówka ryki refleks białystok