Architektura i nowoczesne budownictwo – Czy na Promenade Third Street pojawia się nowy sklep Apple Store

Opublikowaliśmy dwie historie Apple w tym tygodniu, więc dlaczego nie jedna trzecia! Pojawiły się pogłoski, że dzisiejsza propozycja, aby budynek z przezroczystego szkła sufitowego na promenadzie Third Street w Santa Monica nienazwanego sprzedawcy detalicznego mógł być najnowszym Apple Store.
Według raportu Komisji Planowania w Santa Monica, Proponowany jednopiętrowy, wysoki na 34 stopy budynek komercyjny będzie miał ekspansywną wysokość od podłogi do sufitu podkreśloną przezroczystym szklanym sufitem.
Frontowa fasada będzie składać się wyłącznie z przezroczystych szklanych paneli, które będą wystawać pięć stóp od wyłożonych kamiennymi ścianami bocznymi.
Inne znaki to może być Apple; Raport jest kontynuowany.
Wnioskodawca zaoferuje wszystkim pracownikom detalicznym w pełnym wymiarze godzin miesięczną dotację tranzytową w wysokości 100 USD na zakup taryfy tranzytowej i 20 USD miesięcznego dofinansowania zwrotu roweru za ulepszenia, utrzymanie i serwis.
Ponadto bezpieczny parking rowerowy dla pracowników budynku będzie zlokalizowany w piwnicy.
Wcześniej w tym tygodniu udostępniliśmy czytelnikom Blogu, że Apple ujawniło swoje plany dotyczące kultowego Fifth Avenue Cube w Nowym Jorku.
Gdy znak otaczający sześcian stwierdza: Upraszczamy sześcian na Piątej Alei.
Używając większych, bezszwowych kawałków szkła, używamy tylko 15 paneli zamiast 90..
A także podzieliliśmy się z czytelnikami, że Foster + Partnerzy są rzeczywiście architektami nowego Apple Campus w Cupertino.
Przyjrzyj się najnowszemu innowacyjnemu projektowi firmy Apple, okrągłemu obiektowi wyglądającemu jak statek kosmiczny, który nie ma nawet prostego szkła w budynku.
Steve Jobs podzielił się z nami.
Korzystaliśmy z naszego doświadczenia w tworzeniu budynków handlowych na całym świecie i wiemy, jak zrobić największe kawałki szkła na świecie do użytku architektonicznego.
I chcemy zrobić szkło specjalnie dla tego budynku tutaj.
Możemy sprawić, że będzie zakręcony dookoła budynku.
To całkiem fajne..
W związku z tym, że dzięki podpisowi szkła i dodatkom pracowniczym plotki mogą być prawdziwe.
Będziemy na bieżąco informować Cię na bieżąco.
[patrz też: egzotermiczna, olx węgorzewo, prymitywny ul ze słomy ]

Powiązane tematy z artykułem: egzotermiczna olx węgorzewo prymitywny ul ze słomy